Dikili Yaz Kampı Başlıyor

Yaz döneminde düzenlenen yaz kamplarından biriside İzmir Dikili’de gerçekleştirilecek. Gençler kampta birbirinden farklı etkinliklerle yazı eğlenceli bir şekilde geçirecek

8 Ağustos’ta başlıyor
Yaz döneminin başlaması ile düzenlenen yaz dönemi gençlik kampları da etkinliklerine başladı. Spor Bakanlığı’nın dışında düzenlenen özel deniz kamplarından biriside Dikili’de gerçekleştirilecek. “Özgür bir dünya için buluşuyoruz” sloganı ile düzenlenen kamp 8 -16 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek. Gençler kampta birçok etkinlik yapma imkanı bulacak.

Söyleşiler düzenlenecek
Kamp dönemi boyunca birbirinden farklı etkinlikler gerçekleştirecek olan gençler, düzenlenecek olan sohbet programları ile de çeşitli konular üzerinde fikirlerini paylaşma imkanı bulacak. Söyleşi, forum ve atölyelerin de düzenleneceği kamp döneminde gençler, bir yandan deniz ve güneşin tadını çıkarırken, diğer yandan da bol bol spor yapacak.

Üretimin, atölyelerin yanı sıra konserler, film gösterimleri, söyleşilerle geçen Kolektif Yaz Kampı bu yıl da gençliğin buluşma yeri olacak. Uzman yürütücüler ile birlikte gerçekleşecek atölyelerde birlikte üretim sergileyecek üniversiteliler bu yıl kampın 10. yılında İzmir Dikili’de Sotes Tatil Köyü’nde buluşacaklar. Bu yıl Evrim Ağacı ile birlikte Bilim Atölyesi, Timuçun Şahin” ile “Permakültür ve Bahçecilik Atölyesi, Sibel Tekin ile “Video Eylem Atölyesi”,”Ahura müzik topluluğu” ile birlikte “Erbane atölyesi”, Fantastik Edebiyat Atölyesi bu sene de Oylum Yılmaz’ın yürütücülüğüyle Kolektif Yaz Kampında!

Kolektif Yaz Kampı’nın bu yılki akşam konserlerinde ise gençliğe “Son Feci Bisiklet” ve “Marsis” eşlik edecek. Bunun yanı sıra, gece film gösterimleri “Yeşilcam ve Star Wars”kuşağı ve söyleşiler de “Menderes Samancılar, Mert Fırat, Mahir Ünsal Eriş” gibi isimler de bu sene 10.Kolektif Yaz Kampı’nda olacak. Dolu dolu bir kamp, deniz, güneş, sahil, üretim ve kolektif bir biçimde 10.Kolektif Yaz Kampı gençliği bekliyor.
İletişim için ; 0545 619 6663 — 0535 372 1986

göksel

Dikili Haber Editörü

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.