Ronaldo mesajı verdi: Ekstra bir oyuncuyum…

Brezilya’da düzenlenen Dünya Kupası kapsamında ilk maçını Almanya karşısında oynayacak olan Portekiz’de Cristiano Ronaldo sevinci yaşanıyor.

Turnuva öncesinde ve başında dizinden sakatlığı bulunan yıldız oyuncu, takım arkadaşı Eduardo’nun verdiği müjdeli haberin ardından bir açıklama da kendisi yaptı ve tamamen iyileştiğini söyledi.

Cristiano Ronaldo ayrıca, başarıların takım halinde elde edildiğini ve kendisi her ne kadar fark yaratan bir oyuncu olsa da takımı tek başına sırtlayamayacağını ifade etti.

Cristiano Ronaldo’nun açıklamaları şu şekilde;

“Açıkçası %110 hazır olmak isterdim ama şu an için %100 hazır olduğumu söyleyebilirim ve bunun da takıma yardım edebilmem için yeterli olduğunu düşünüyorum. Günlerdir idman yapıyorum ve kendimi tamamen iyi hissediyorum. Kariyerimde acı çekmeden oynadığım tek bir an bile yok. Zaten sorumluluk da bu demek.” 

“Kimseye bir şey göstermek zorunda değilim. İsteyen istatistiklerime ve geçmişime bakabilir. Hakkımda kuşku duyulması için bir sebep yok ve kanıtlamam gereken bir şeyim de yok. Kariyerim harika gidiyor ve bu şekilde devam etmek istiyorum.”

“Yalnızca bir oyuncunun takımdan daha önemli olduğuna inanmıyorum. Ben burada takımıma yardım etmek için bulunuyorum. Kabul ediyorum ekstra bir oyuncuyum ve sahada fark yaratabilirim ama tek başıma takımı sırtımda taşıyamam”

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.